1971'den beriECA Teknolojisi
endustri

Ortam ve Yüzey Dezenfeksiyonu

AQUAMIRUS® Nedir?

Yeni nesil dezenfektan AQUAMIRUS®, yüksek düzeyde dezenfeksiyon sağlayan anti-mikrobiyal bir çözeltidir. Sağlık Bakanlığı onaylı olan ürünümüz bakteri, virüs, mantar, spor, küf ve yosun gibi tüm zararlı mikroorganizmaları yok eder. AQUAMIRUS®, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın akredite ettiği bağımsız laboratuvarlar ve üniversitelerin mikrobiyoloji bölümleri tarafından onaylanmıştır.

AQUAMIRUS® doğaldır!

AQUAMIRUS® tuz ve suyun elektrokimyasal yönden ayrıştırılması ile elde edilir. Tuzun içindeki klor aktive edildiğinden diğer bütün biyosidal ürünlerden daha geniş etki alanına sahiptir. Aynı zamanda 1200 mV (mini volt) olan redox değeri sayesinde tüm zararlı mikroorganizmaların hücre duvarlarını patlatarak yok eder. Toksik olmaması nedeniyle canlıların da olduğu ortamda kullanılır. Solunum yoluyla alınmasında sakınca yoktur.

AQUAMIRUS®’u tüm yüzey ve ortamlarda güvenle kullanabilirsiniz!

Covid-19’un en yaygın bulaşma sebeplerinden biri dezenfekte edilmeyen ortamlar! Kontrollü bir yaşam sürmek için riskleri de kontrol altına almak ve bulaşma olasılığını en aza indirmek çok önemli! AQUAMIRUS® etken maddesi HİPOKLORÖZ ASİT ile COVID-19’a karşı en hızlı etkili dezenfektandır. Bu nedenle gerekli önlemleri almanıza güçlü bir şekilde yardımcı olacaktır. AQUAMIRUS®’un canlılar tarafından solunmasında hiçbir sakınca yoktur. Dezenfeksiyon yapılan ortamlarda insanlar ve hayvanlar bulunabilir.

AQUAMIRUS®

  • Bakteri, virüs ve mantarlara karşı etkinliği test edilmiş ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nın akredite ettiği bağımsız laboratuvarlar ve üniversitelerin mikrobiyoloji bölümleri tarafından onaylanmıştır.
  • Geniş kullanım alanına sahip dezenfektanlardır.
  • AQUAMIRUS®’un ekolojik ve doğal olması nedeniyle ürün üzerinde zararlı etkisi olmaz.
  • Ortamda insanlar ve canlılar varken dezenfeksiyon yapılabilir.
endustri
endustri